دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه

دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه

از چالش بر انگیز ترین مسائل پس از خرید خانه، اجرای دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه است. امروزه دکوراسیون منزل و موارد مربوط به آن از مهم ترین کار ها است.

معمولا طراحی دکوراسیون داخلی منزل دارای هزینه های بالایی است اما همیشه راه میان بر وجود دارد. به طوری که بتوانید با کم ترین هزینه بهترین طراحی و دکوراسیون را داشته باشید.

معمولا هر کاری قبل از انجام شدن اش جزو سخت ترین کار ها است. دکوراسیون و طراحی هم به همین صورت است. اما قرار نیست همیشه از لوکس و گران ترین وسایل ها استفاده کنید. فقط کافی است با ذهنی خلاق و صرف سلیقه شروع به طراحی کنید. در این مقاله چند ایده کم هزینه جهت زیبا سازی دکوراسیون منزل معرفی خواهیم کرد :

تغییر چیدمان

باور کنید تنها با جا به جا کردن مبلمان خانه می توانید تغییرات شگفت انگیزی ایجاد کنید.

دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه

با حذف تعدادی از مبل ها، یا جا به جا کردن میزها، تغییر دادن جای تلویزیون، تغییر دادن محل آیینه ها می توانید تغییرات چشم گیری ایجاد کنید.

استفاده از گل ها

گل و گیاهان مظهر زیبایی و شادابی هستند. در هر فضایی که گل و گیاه قرار دهید باعث نشاط و زیبایی می شوند.

دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه

بنا بر این می توانید در هر قسمتی از خانه که دوست دارید از گل های زیبا و رنگارنگ استفاده کنید. تا می توانید خانه را با تزئینات طبیعی پر کنید.

استفاده از انواع گیاه های آپارتمانی و سنگ های طبیعی دکوراسیونی کاملا جذاب ایجاد خواهد کرد.

استفاده از شمع

تزئین منزل با انواع شمع های ساده، طرح دار، کوچک و بزرگ از بهترین راه ها برای ایجاد تنوع در دکوراسیون است.

بهتر کردن وسایل

می توانید روکش مبلمان را عوض کنید. تعویض روکش و پارچه مبلمان از سریع ترین، نسبتا کم هزینه ترین و راحت ترین روش ها است. با این کار به مبل های خود رنگ و لعابی تازه بخشیده اید.

همچنین می توانید قاب دور آیینه ها تغییر دهید، طرح دار کنید، رنگی جذاب بزنید. البته سعی کنید قبل از آن که قطعی رنگی را انتخاب کنید، حتما قبلا آن رنگ را امتحان کنید.

تزئینات حمام

پرده، حوله، پادری حمام را می توان سریعا عوض کرد. و با این تعویض جلوه ای جدید به آن بخشید. با انتخاب رنگ های هماهنگ این وسایل و یا استفاده از وسایل تزئینی هم رنگ می توان حمام زیبایی ساخت.

دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه

نور پردازی متفاوت

پرده های حریر و روشن انتخاب کنید. اجازه دهید نور کافی به منزل شما بتابد. تابیدن نور به سالن و به خصوص راهرو ها خانه را به محیطی آرام تبدیل می کند.

دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه

همچنین با نصب نور های متنوع و اضافه می توان زیبایی خانه را دو چندان کرد.

قدرت جادویی آیینه

قدرت جادویی آیینه ها را دست کم نگیرید. آیینه ها طی سال های گذشته در طراحی داخلی جایگاه خاصب پیدا کرده اند. به صورتی که همانند مبلمان جزو اصلی ترین وسایل ها شده اند.

دکوراسیون زیبا با کم ترین هزینه

می توانید درب های کمد خود را آیینه کنید. استفاده از آیینه های طرح دار و برش خورده خانه شما به خانه ای مدرن تبدیل می کند.

طراحی دیوار ها

اگر قصد هزینه کردن برای کاغذ دیواری ندارید، می توانید با استفاده از یک سطل رنگ و قلموهای مخصوص و طرح داری که در بازار است دیوار های خود را طراحی و زیبا کنید.

باید خلاقیت به خرج بدهید. حتی با استفاده از مقواهای مخصوص و رنگی می توان روی دیوار ها طرح ایجاد کرد.

استفاده از اشیا هنری

اگر عاشق سفر هستید پس از هر مسافرت یک مجسمه یا وسیله تزئینی با خود بیاورید. می توانید قفسه و شلف هایی روی دیوارهای خانه تعبیه کنید و این مجسمه ها رو روی آن ها قرار دهید.

درپایان نظرات خود را در مورد این مقاله بدهید

80%
Awesome
  • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.