سرویس مبلمان کلاسیک اوپال

معرفی سرویس مبلمان کلاسیک اوپال

اگر به دنبال یک سالن پذیرایی لوکس با جلوه ای متفاوت می گردید، مبل ویستا سرویس مبلمان کلاسیک اوپال را به شما پیشنهاد می کند. این مبلمان با طراحی کلاسیک و خاص می تواند جلوه بخش منزل شما باشد. این مبل سرشار از منبت کاری های ظریف و با کیفیت می باشد که نظر همه را به خود جلب خواهد کرد. یکی از ویژگی های خاص این سری از مبلمان که آن را از دیگر محصولان جدا می کند استفاده از طرح سنگ سفید در طراحی پایه های آن می باشد که با جلای خود زیبایی این محصول را دوچندان می کند. در این سرویس میز جلو مبلی و میز عسلی با طرح سنگ پوشانده شده است که معمولا در طرح های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.

سرویس مبلمان کلاسیک اوپال از چوب راش گرجستانی تهیه شده است که از مرغوب ترین انواع چوب در تهیه مبلمان می باشد. در تهیه مبل کلاسیک اوپال از بهترین پارچه های ترک و ایتالیایی استفاده شده است که شما می توانید متناسب با سلیقه خود طرح و رنگ آن را انتخاب کنید.

سرویس کامل مبلمان اوپال شامل یک کاناپه سه نفره، چهار عدد مبل تک نفره، یک عدد میزجلو مبلی و دو عدد میز بغل مبلی (میز عسلی) می باشد که در کنار میز ناهارخوری هشت نفری اوپال می تواند جلابخش سالن پذیرایی شما باشد.

اجزاء تشکیل دهنده سرویس مبلمان اوپال

 • یک عدد کاناپه سه نفره
 • چهار عدد مبل تک نفره
 • یک عدد میز جلو مبلی
 • دو عدد میز بغل مبل ( میز عسلی )
 • یک عدد میز غذاخوری
 • هشت عدد صندلی غذاخوری

مشخصات فنی مبلمان اوپال

 1. چوب : از بهترین چوب راش
 2. پارچه : از بهترین های پارچه ترک و ایتالیایی
 3. رنگ : از بهترین های رنگ ترک و ایتالیایی
 4. اسفنج : از بهترین تولیدات داخلی
 5. فوم سرد : از بهترین تولیدات داخلی