سرویس مبلمان کلاسیک بروسا

معرفی سرویس مبلمان کلاسیک بروسا

در صورتیکه به دنبال یک سرویس مبلمان کلاسیک برای خانه خود می گردید، مبل ویستا سرویس مبلمان بروسا را به شما پیشنهاد می کند. این محصول بسیار باشکوه و جذاب بوده که در اولین نگاه بیننده را مبهوت خود خواهد کرد. منبت کاری های ظریف به کار رفته در سرتاسر این سرویس مبلمان این محصول را به یکی از زیباترین محصولات مبل ویستا مبدل کرده است. با دقت در دسته ها، پایه ها و تاج مبل متوجه می شود که با یک اثر هنری سر و کار دارید. از آنجائیکه در کنار زیبایی، دوام یک سرویس مبلمان نیز باید مورد توجه قرار گیرد این مبل از چوب راش گرجستانی تهیه شده است. چوب راش یکی از بهترین انواع چوب در ساخت مبلمان با کیفیت می باشد.

در سرویس مبلمان بروسا از فوم سرد باکیفیت استفاده شده است که علاوه بر دوام، راحتی مشتریان را به ارمغان می آورد. در تولید این سرویس از بهترین پارچه های ایتالیایی و ترک استفاده شده است که در هنگام خرید می توانید طرح و رنگ آن را به سلیقه خود انتخاب نمایید.

سرویس کامل مبلمان بروسا شامل یک کاناپه سه نفره، چهار عدد مبل تک نفره، یک عدد میزجلو مبلی و دو عدد میز بغل مبلی (میز عسلی) بوده که در کنار میز ناهارخوری هشت نفری بروسا و کنسول و ویترین بروسا می تواند جلابخش سالن پذیرایی شما باشد.

اجزاء تشکیل دهنده سرویس مبلمان بروسا

 • یک عدد کاناپه سه نفره
 • چهار عدد مبل تک نفره
 • یک عدد میز جلو مبلی
 • دو عدد میز بغل مبل ( میز عسلی )
 • یک عدد میز غذاخوری
 • هشت عدد صندلی غذاخوری

مشخصات فنی مبلمان بروسا

 1. چوب : از بهترین چوب راش
 2. پارچه : از بهترین های پارچه ترک و ایتالیایی
 3. رنگ : از بهترین های رنگ ترک و ایتالیایی
 4. اسفنج : از بهترین تولیدات داخلی
 5. فوم سرد : از بهترین تولیدات داخلی