سرویس مبلمان کلاسیک بیولند

معرفی سرویس مبلمان کلاسیک بیولند

چه چیزی می تواند به مانند یک سرویس کلاسیک باعث شکوه، زیبایی و عظمت یه فضا شود؟ قطعا یکی از برجسته ترین المان ها برای یک محیط لوکس استفاده از مبلمان با طراحی کلاسیک می باشد که صرف حضورش می تواند نمایانگر عظمت و شکوه اتاق شود. مبل کلاسیک بیولند نمونه ای کامل از طراحی کلاسیک است که تاثیر گذاری قابل ملاحظه ای دارد. این مبل از مرغوب ترین چوب راش گرجستانی درست شده است که از بهترین انواع چوب برای مبلمان کلاسیک است. فقط کافی است به گل های بالای مبل ها توجه کنید با دقت تمام جزئیات آن منبت کاری شده و با روکش های طلایی و نقره ای پوشیده شده است. کیفیت منبت کاری گل ها و جزئیات آن نشانه دهنده اهمیت محصول برای سازنده آن مبل ویستا می باشد. این سرویس از باکیفیت ترین پارچه های ترک و ایتالیایی پوشیده شده است که رنگ و طرح آن کاملا به انتخاب مشتری می باشد. میز جلومبلی و کنار مبلی سفید براق جلوه خاصی به این سرویس می دهد. به منظور راحتی میهمانان میزهای های کناری دارای ارتفاع بلندی و پایه هایی کشیده و سرشار از منبت کاری های زیبا هستند.

سرویس کامل مبلمان بیولند شامل یک کاناپه سه نفره، چهار عدد مبل تک نفره، یک عدد میزجلو مبلی و دو عدد میز بغل مبلی می باشد که در کنار میز ناهارخوری هشت نفری بیولند جلابخش سالن پذیرایی می باشد. به منظور کامل کردن سرویس منزل می توانید از سرویس خواب بیولند، ویترین بیولند و آینه کنسول بیولند با طراحی کلاسیک نیز استفاده کنید.

اجزاء تشکیل دهنده سرویس مبلمان کلاسیک بیولند

 • یک عدد کاناپه سه نفره
 • چهار عدد مبل تک نفره
 • یک عدد میز جلو مبلی
 • دو عدد میز بغل مبل ( میز عسلی )
 • یک عدد میز غذاخوری
 • هشت عدد صندلی غذاخوری

مشخصات فنی مبلمان بیولند

 1. چوب : از بهترین چوب راش
 2. پارچه : از بهترین های پارچه ترک و ایتالیایی
 3. رنگ : از بهترین های رنگ ترک و ایتالیایی
 4. اسفنج : از بهترین تولیدات داخلی
 5. فوم سرد : از بهترین تولیدات داخلی

نحوه سفارش و یا استعلام قیمت این محصول

شما عزیزان برای سفارش و یا استعلام قیمت میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر وارد بخش تماس باما شوید و از راه های گفته شده در این صفحه سفارش  و یا استعلام قیمت محصول مورد نظر را دریافت نمایید.