خریدار گرامی :

شرکت تولیدی مبل ویستا با اعتقاد به انتخاب آگاهانه مشتریان و با به کارگیری سبک و مدل های روز جهانی پاسخگوی هر سلیقه ای است و با به کارگیری مرغوب ترین چوب و اسفنج و رنگ صنعتی باعث کیفیت ممتاز محصولات شده است و همچنین دارای کامل ترین نوع بسته بندی جهت حفاظت از آسیب های حمل و نقل می باشد.

شرکت تولیدی مبلمان ویستا دارنده گواهینامه و ایزوهای مدیریت کیفیت و رضایتمندی مشتری به منظور اعتماد بیشتر مصرف کنندگان اقدام به تعریف گارانتی و خدمات پس از فروش نموده است.

در صورت استفاده و مراقبت صحیح از مبلمان می توانید سالهای زیادی از مبلمان خود استفاده کرده و از داشتن آن لذت ببرید. با این حال ضوابط و مدت متعارف و متداول در صنعت مبل و مبلمان همچنین تنوع و چگونگی استفاده مصرف کنندگان برای این کالای خاص مدت ضمانت نامه را محدود می سازد.

36 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از طریق کارکنان حرفه ای و آموزش دیده، تحویل به موقع و رسیدگی به مشتریان، اهداف شرکت را به منظور گسـترش در بازارهای ملی و بین المللی و حفظ حقوق  مصرف کننده برآورده می سازد.

در پایان از اینکه محصولات شرکت مبل ویستا را جهت خرید انتخاب نموده اید سپاسگذاریم و خواهشمندیم ما را از نظرات و پیشنهادات و انتقادات سازنده خود مطلع نمایید.

 

گارانتی :

در مدت زمان گارانتی تمامی خدمات در مورد عیوبی که به تشخیص کارشناسان شرکت جزء موارد گارانتی می باشد به صورت رایگان بوده و هزینه های حمل در این مدت به عهده خریدار خواهد.

لطفا در زمان خرید کارت گارانتی را از فروشنده دریافت نمایید و به آرم ویستا در زیر مبلمان دقت فرمائید. شرکت مبل ویستا نسبت به کالاهای مشابه هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

جهت استفاده از خدمات کارت و اطمینان از صحت کالا لطفا تا 10 روز کاری پس از خرید به سایت رسمی مبل ویستا به نشانیwww.moblevista.com مراجعه کنید و شماره سریال کارت را در قسمت ثبت کالا وارد نمایید.

مدت زمان گارانتی  محصولات شامل موارد زیر می باشد :

 • اتصالات و کلاف بندی داخلی (اسکلت اصلی مبل)      60 ماه
 • فنر و یا تسمه های به کار رفته در مبل       36 ماه
 • فوم ها و اسفنج های به کار رفته در مبل             36 ماه

تذکر :

 • کلیه محصولات از لحاظ تولید یکسان بوده ولی به جهت طبیعی بودن مواد اولیه اختلاف رنگ یا موج چوب و تار و  پود پارچه در اجزای مختلف و یا حتی در یک قطعه از محصول امری طبیعی است؛ لطفا به هنگام خرید به این نکته توجه فرمایید.
 • پارچه و کاور مبلی و یراق آلات و شیشه و طبقات جز گارانتی نمی باشند.
 • آسیب های ناشی از حمل و نقل نامناسب جز گارانتی نمی باشند.
 • با توجه به نوع متریال بکار رفته در رنگ محصولات، تغییرات رنگ با گذشت زمانی امری طبیعی است.
 •  

نکات قابل توجه در فعال کردن کارت :

 1. مدت زمان اعلام شده برای فعال سازی کارت تمدید نمی شود. و درصورت عدم ثبت سریال امکان استفاده از خدمات و تخفیفات و مزایای مربوط به کارت وجود نخواهد داشت .
 2. امکان صدور مجدد کارت وجود ندارد. و در صورت مفقود شدن کارت، امکان استفاده از مزایا و خدمات کارت وجود نخواهد داشت. لطفاً در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.
 3. پس از ثبت شماره سریال پیامکی حاوی کد پیگیری برای شماره تلفن اعلام شده ارسال می شود .
 4. درصورت عدم دریافت شماره پیگیری از قسمت پشتیبانی سایت جهت دریافت شماره پیگیری اقدام نمایید.
 5.  برای ثبت شماره کارت هر کاربر نیاز به وارد کردن یک ایمیل و یک شماره تلفن همراه دارد .
 6.  جهت استعلام مدت زمان مانده از خدمات و مزایای کارت به سایت مبل ویستا واحد پشتیبانی مراجعه نمایید.
 7. هر کارت صرفا برای یک محصول مشخص شده می باشد.
 8.  برای هر شماره سریال یک کد رهگیری ارسال می شود.

خدمات پس از فروش :

شرایط و موارد کلی زیر در محدوده خدمات پس از فروش می باشد. مدت این خدمات 10 سال می باشد و در این حالت هزینه ایاب ذهاب و دیگر هزینه ها شامل : بهای اجناس و قطعات ارزش افزوده جهت نصب، مونتاژ، رنگ، پارچه، رویه کوبی و دیگر موارد به عهده خریدار می باشد.

 1. کلیه خدماتی که از محدوده ضوابط گارانتی خارج است در محدوده خدمات پس از فروش قرار می گیرد.
 2. کلیه خدماتی که پس از انقضاء مدت گارانتی به درخواست خریدار نسبت به کالای خریداری شده با ارائه کارت گارانتی مربوطه درخواست می گردد که شامل تعویض جزئی و موردی قطعات و کلاف، تعویض پارچه یا چرم، تعویض و تعمیر اسفنج ها و یا فوم های مبل می باشد.
 3. چنانچه زمان گارانتی به پایان نرسیده باشد و خریدار بدلایلی مانند تغییر دکوراسیون و یا سلیقه شخصی مبادرت به تعویض یا تغییر قطعات، روکش مبل و یا موارد دیگر بنماید. سرویس های انجام شده در محدوده خدمات پس از فروش تعریف می گردد.

توصیه های کلی نگهداری مبلمان :

مبلمان کلاسیک معمولاً گران تر از سایر مبلمان می باشند، بنابراین حفظ و نگهداری از آنها باعث افزایش طول عمر و کاهش هزینه می شود. با رعایت موارد ذکر شده به آسانی می توانید سالیان سال از زیبایی مبلمان خود لذت ببرید.

 1. محصولات را دور از بخاری برقی و گازی، شوفاژ، منابع حرارتی قوی، لوله های آب گرم و بخار قرار دهید.
 2. محصولات را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
 3. روی محصول ظرف پر از آب،گلدان و اشیای گرم مانند اتو و کتری قرار ندهید.
 4. جهت جلوگیری واژگون شدن محصولاتی که دارای چند کشو و درب از قبیل کمد و دراور می باشند. درب ها و کشوها را یکجا باز نکنید.
 5. از هل دادن و یا کشیدن محصولات روی زمین خودداری نمایید. و برای جابجایی محصولات از روش بلند کردن و حرکت دادن استفاده کنید.
 6. سطحی که محصول روی آن گذاشته می شود باید صاف و خشک باشد.
 7. از نشستن و یا ایستادن روی دسته کاناپه و پشت محصول خودداری نمایید.
 8.  به کودکان اجازه بازی با اجزای متحرک محصول را ندهید.
 9. جهت تمیز کردن محصول از جارو برقی با برس کوچک و نرم که دارای قدرت مکش قوی می باشد، استفاده نمایید.
 10. از چسباندن هرگونه برچسب و یا مواد چسبدار که ممکن است به سطح محصول آسیب برساند، اجتناب نمایید.
 11. هرگز از مواد شیمیایی، سفید کننده ها، صابون، لکه بر و بُرس های محکم جهت شستن و تمیز کردن پارچه مبلمان استفاده نشود.
 12. هنکام تمیزکردن، از یک اسفنج مرطوب و با حرکات چرخشی استفاده نمایید.
 13. جهت خشک کردن از نور مستقیم خورشید و یا اتوی داغ استفاده نکنید. و برای این منظور از یک سشوار با درجه حرارت کم و حرکات چرخشی استفاده نمایید.
 14. به برچسب رویه محصول قبل از شستن مبل و روکش کوسن ها دقت نمایید.
 15. روکش محصولات قابل شستشو را در صورت امکان با دست و یا ماشین با دمای 30 درجه سانتی گراد شستشو نمایید.
 16. جهت جلوگیری از ایجاد اختلاف میان رنگ روکش ها کلیه روکشها باهم شسته شود.

نکات لکه گیری:

 1. اگر ماده ریخته شده روی پارچه دارای الکل است صبر کنید تا لکه خشک شود.
 2. سریعاً جسم ایجاد کننده لکه را از روی پارچه بردارید. زیرا گذر زمان باعث جذب لکه توسط پارچه و دشواری پاک کردن آن می شود.
 3. در ابتدا رطوبت جسم لک شده را با یک دستمال نرم و یا رطوبت گیر بگیرید.
 4. در هنگام لکه گیری از مواد حاوی الکل و یا نفت استفاده نکنید.
 5. جهت خشک کردن پارچه از نور مستقیم خورشید و یا حرارت زیاد اتو استفاده نکنید. می توانید از سشوار با گرمای کم و با فاصله زیاد استفاده کنید.
 6.  برای گردگیری مبلمان چوبی بهتر است از پارچه نرم استفاده کنید که باعث ایجاد لکه و خراش روی سطح نشود. بعد از گردگیری با واکس های مخصوص چوب و یا دستمال های میکروفایبر سطوح چوبی را جلا داده و براق کنید.
 7. مایع پولیشی که برای مبلمان استفاده می شود باید مخصوص چوب باشد.
 8.  اگر روی میزغذاخوری از شمع استفاده می کنید، حتماً زیر شمعدان یک لایه محافظ قرار دهید. اگر شمع ذوب شده روی میز ریخت، صبر کنید تا خشک شود سپس یک قطعه یخ روی آن قرار دهید. تا کاملاً سفت و شکننده شود و به آرامی آن را با یک تکه پارچه تمیز کنید. و با کمی روغن پولیش سطح میز را جلا دهید.

برای پیگیری کارت گارنتی خود لطفا با شماره کارخانه 56585100-021 تماس بگیرید.

لطفا تیک قسمت پایین را فعال کنید و دکمه ثبت را بزنید

 ثبت کارت گارنتی مبل ویستا plngqbn2gq3zaxf26bs94zd9xq1v39lvpug49zcs3g قوانین گارانتی