ویستا کارت

خریدار گرامی :
شرکت تولیدی مبلمان ویستا دارنده گواهینامه و ایزوهای مدیریت کیفیت و رضایتمندی مشتری به منظور اعتماد بیشتر مصرف کنندگان اقدام به تعریف ویستا کارت و خدمات پس از فروش نموده است .
در صورت استفاده و مراقبت صحیح از مبلمان میتوانید سالهای زیادی از مبلمان خود استفاده کرده واز داشتن آن لذت ببرید . با این حال ضوابط ومدت متعارف و متداول در صنعت مبلمان و همچنین تنوع و چگونگی استفاده مصرف کنندگان برای این کالای خاص مدت ضمانتنامه را محدود میسازد .
36 ماه ویستا کارت و 10 سال خدمات پس از فروش از طریق کارکنان حرفه ای و آموزش دیده، تحویل به موقع و رسیدگی به مشتریان، اهداف شرکت را به منظور گسـترش در بازارهای ملی و بین المللی و حفظ حقوق مصرف کننده برآورده می سازد.
مبلمان خریداری شده توسط شما شامل 36 ماه ویستا کارت رویه و 60 ماه ویستا کارت کلاف چوبی و 10سال خدمات پس از فروش می باشد. جهت دریافت خدمات به آدرس رسمی سایت واحد پشتیبانی مراجعه نمایید.
ضمن تشکر از خرید شما لطفا شرایط ضمانت نامه محصولات مبلمان ویستا را مطالعه فرمایید.
ویستا کارت
در مدت زمان ویستا کارت تمامی خدمات در مورد عیوبی که به تشخیص کارشناسان شرکت جزء موارد ویستا کارت می باشد به صورت رایگان بوده و پس از پایان این زمان با دریافت هزینه این خدمات قابل ارائه خواهد.
لطفا در زمان خرید کارت ویستا کارت را از فروشنده دریافت نمائید وبه آرم ویستا در زیر مبلمان دقت فرمائید.شرکت ویستا نسبت به کالاهای مشابه هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت وهزینه انجام شده در محدوده زمانی ویستا کارت اعلام شده به عهده شرکت ویستا خواهد بود .
جهت استفاده از ویستا کارت و اطمینان از صحت کالا لطفا تا 10 روز کاری پس از خرید به سایت رسمی مبل ویستا مراجعه کنید وشماره سریال کارت را درقسمت ثبت کالا وارد نمایید .

نکات قابل توجه در فعال کردن کارت
مدت زمان اعلام شده برای فعال سازی کارت تمدید نمیشود و درصورت عدم ثبت سریال امکان استفاده از خدمات و تخفیفات و مزایای مربوط به ویستا کارت وجود نخواهد داشت .
1. امکان صدور مجدد ویستا کارت وجود ندارد و درصورت مفقود شدن کارت ، امکان استفاده از مزایا و خدمات ویستا کارت وجود نخواهد داشت،لطفاً در حفظ و نگهداری کارت کوشا باشید.
2. پس از ثبت شماره سریال پیامکی حاوی کد پیگیری برای شماره تلفن ثبت شده پیامک ارسال میشود .
3. درصورت عدم دریافت کد پیگیری از قسمت پشتیبانی سایت جهت دریافت کد پیگیری اقدام نمایید.
4. برای ثبت شماره کارت هر کاربر نیاز به وارد کردن یک ایمیل و یک شماره تلفن همراه دارد .
5. جهت استعلام مدت زمان مانده از خدمات و مزایای کارت به سایت مبل ویستا واحد پشتیبانی مراجعه نمایید.
6. هر کارت صرفا برای یک محصول مشخص شده میباشد.
ویستا کارت و مدت زمان ویستا کارت محصولات شرکت مبلمان ویستا شامل موارد زیر می باشد:

:: اتصالات و کلاف بندی داخلی (اسکلت اصلی مبل) 60 ماه
:: فنر و یا تسمه های به کار رفته در مبل 36 ماه
:: افت فوم ها و اسفنج های به کار رفته در مبل 36 ماه

تذکر
• کلیه محصولات از لحاظ تولید یکسان بوده ولی به جهت طبیعی بودن مواد اولیه اختلاف رنگ یا موج چوب و تار و پود پارچه در اجزای مختلف و یا حتی در یک قطعه از محصول امری طبیعی است؛ لطفا به هنگام خرید به این نکته توجه فرمایید.
• پارچه و کاور مبلی و شیشه جز ویستا کارت نمیباشند.
• آسیب های ناشی از حمل و نقل نامناسب جز ویستا کارت نمیباشند.
• با توجه به نوع متریال بکار رفته در رنگ محصولات ، افت رنگ با گذشت زمان امری طبیعی است.

خدمات پس از فروش
شرایط و موارد کلی زیر در محدوده خدمات پس از فروش میباشد. مدت این خدمات 10 سال میباشد و در این حالت هزینه ایاب ذهاب و دیگر هزینه ها شامل بهای اجناس وقطعات ، ارزش افزوده جهت نصب ، مونتاژ ، رنگ ، پارچه ، رویه کوبی و دیگر موارد به عهده خریدار میباشد.
1) کلیه خدماتی که از محدوده ضوابط ویستا کارت خارج است در محدوده خدمات پس از فروش قرار میگیرد.
2) کلیه خدماتی که پس از انقضاء مدت ویستا کارت به درخواست خریدار نسبت به کالای خریداری شده با ارائه کارت ویستا کارت مربوطه درخواست میگردد که شامل تعویض جزئی و موردی قطعات و کلاف , تعویض پارچه یا چرم تعویض و تعمیر اسفنج ها و یا فوم های مبل میباشد.
3) چنانچه زمان ویستا کارت به پایان نرسیده باشد و خریدار بدلایلی مانند تغییر دکوراسیون و یا سلیقه شخصی مبادرت به تعویض یا تغییر قطعات , روکش مبل و یا موارد دیگر بنماید , سرویس های انجام شده در محدوده خدمات پس از فروش تعریف میگردد.

در خاتمه از اینکه شرکت مبلمان ویستا را جهت خرید کالای خود انتخاب نموده اید متشکریم و خواهشمندیم ما را از نظرات ,انتقادات و پیشنهادات سازنده خود مطلع فرمائید.

توصیه های کلی نگهداری مبلمان
:: محصولات را دور از بخاری برقی و گازی،شوفاژ،منابع حرارتی قوی،لوله های آب گرم و بخار قرار دهید.
:: محصولات را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
:: روی محصول ظرف پر از آب،گلدان و اشیای گرم مانند اتو و کتری قرار ندهید.
:: جهت جلوگیری واژگون شدن محصولاتی که دارای چند کشو و درب از قبیل کمد و دراور می باشند،دربها و کشوها را یک جا باز نکنید.
:: از قرار دادن و یا تکیه دادن اجسام سنگینی که موجب از بین رفتن تعادل و واژگونی محصول می شوند خودداری کنید.
:: از چسباندن هرگونه بر چسب و یا مواد چسبدار که ممکن است به سطح محصول آسیب برساند،اجتناب نمایید.
:: از هل دادن و یا کشیدن محصولات روی زمین خودداری نمایید و برای جا بجایی محصولات از روش بلند کردن و حرکت دادن استفاده کنید.
:: جابجایی و حمل محصولات را به افراد متخصص واگذار کنید.