ویژگی های مبلمان مناسب ؟

مبل در ویژگی های مناسب مبلمان

راهنمای انتخاب مبلمان مناسب ؟

مهم نیست که این خانه یا دفتر است. انتخاب نوع مناسب مبلمان امری حیاتی است.

مبلمان مناسب نقش مهمی در زندگی روزمره ما بازی می کنند. زیرا مستقیماً بر سطح بهره وری ساکنین تأثیر می گذارد. انتخاب مبلمان نشان دهنده شخصیت ساکنین است. مبلمان بیشتر باید به درستی با فضایی مانند دیوارها و مبلمان موجود و لوازم جانبی پیوند ایجاد کنند.

هنگام خرید مبلمان مناسب، باید علاوه بر فاکتور ارگونومی، رنگ مبلمان را نیز در نظر داشته باشید. زیرا برخی از رنگ ها ارتباط مستقیمی با بهره وری دارند. علاوه بر این برای انتخاب صحیح مبلمان باید با ویژگی های مبلمان خوب آشنا باشید. اینجا جایی است که شما می توانید با ویژگی های مبل کلاسیک، مبلمان راحت آشنا شوید. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا کمک کنیم بر دانش شما در این زمینه افزوده شود.

04 15 ویژگی های مبلمان مناسب ؟

همانطور که گفته شد، پیدا کردن مبلمان مورد علاقه شما برای ه خانه کمی بیشتر از تحت تأثیر قرار گرفتن زیبایی اولیه آن است. شما می خواهید سبک و ساختاری داشته باشید که آینده شما را تحت تأثیر قرار دهد و بنابراین جزئیات و کیفیت آن بسیار مهم است.

اگر چه هر قطعه باید با دقت مورد بررسی و بازرسی قرار گیرد. تعداد کمی از شرکت ها هستند که انقلابی در صنعت ایجاد کرده اند. و روند یافتن مبلمان مدرن و یا کلاسیک مناسب را بسیار آسان کرده اند. مبل ویستا، یک شرکت مستقر در تهران است، تقریباً هنر مبلمان مدرن  و کلاسیک را به کمال رسانده است. با مراجعه به این مرکز تخصصی، آنها اطمینان می دهند که وقت خود را تلف نمی کنید و همچنین مبلمانی را پیدا می کنید که با سبک زندگی شما مناسب باشد.

ویژگی های مهم مبل کلاسیک؟

۱- خطوط ساده و تمیز: مبلمان کلاسیک موجود امروزه با سبک های مدرن ادغام می شوند. از این رو خطوط تمیز و ظریفی شبیه به مبلمان مدرن دارند. خانه های دارای مبلمان مناسب کلاسیک جذابیت مینیمالیستی دارند. مبلمان هاله ای از خود دارد و جلوه ای وسیع به اتاق می بخشد.

۲- صندلی ها و میزهای لبه مربع: صندلی ها و کاناپه های طراحی شده به سبک کلاسیک دارای لبه های مربع شکل هستند. علاوه بر این، صندلی ها و کاناپه ها دارای زاویه نیستند، و باعث می شود زیر آن نمایان شود. کاناپه ها و صندلی ها به طور کلی در رنگ های تیره یا خنثی با روکش چرم یا پارچه های سبک موجود هستند.

۳- رنگ های خنثی: مبلمان مناسب از نوع کلاسیک در رنگ های خنثی و سیاه و همچنین سفیدهای ساده ارائه می شوند. عامل رنگ مبلمان کلاسیک، آن را به گزینه ای ایده آل برای خانه و محل کار تبدیل کرده است. تن خنثی ساده با ظاهر رسمی دفتر کار مطابقت دارد.

IMG 9908 ویژگی های مبلمان مناسب ؟

ویژگی های مهم مبلمان راحت؟

ما برای زندگی راحت تر به مبلمان راحت و نیز با کیفیت  نیاز داریم تا از آنها برای ذخیره سازی، نشستن و خوابیدن استفاده کنیم. انتخاب مبلمان راحت از میان مبلمان های مدرن و مبل کلاسیک و دیگر سبک ها دلایل خود را دارد، اما مهمترین جنبه آن برای راحتی شخصی است.

فقط والدین مسن نیستند که به مبلمان راحت نیاز دارند. هر کسی می تواند این نیاز را داشته باشد. ممکن است دریابید که برای نشستن و خوابیدن مناسب و یا کمک به زانوی بد به مبل راحتی با صندلی کم عمق نیاز دارید. افزایش وزن قابل توجه نیز از دیگر دلایل خرید مبلمان مناسب راحت می تواند باشد.

ویژگی های مهم مبلمان راحت عبارت است از:

۱- مواد قاب مبلمان راحت :

هر مبل با کیفیتی به یک قاب خوش ساخت نیاز دارد که به شما امکان می دهد شکل و یکپارچگی کلی خود را حفظ کند. این قاب اسکلتی است که هر قسمت از مبل را در کنار هم نگه می دارد. و به همین دلیل استحکام آن فوق العاده مهم است. توانایی مقاومت در برابر استفاده روزمره بدون ایجاد خطر در راحتی را دارد.

بسیاری از تولیدکنندگان از کامپوزیت های فلزی یا چوبی برای طراحی قاب مبلمان مناسب در طرح های امروزی خود استفاده می کنند. قاب های فلزی می توانند محکم باشند، اما همچنین با تغییرات فصلی رطوبت مستعد اکسید شدن هستند. قاب های کامپوزیت چوب ارزان تر تولید می شوند، اما از مقاومت چوب سخت یا فلز برخوردار نیستند.

08 3 ویژگی های مبلمان مناسب ؟

۲- اتصالات قاب مبلمان راحت:

در حالی که یک ماده قاب قوی مانند چوب سخت راش می تواند در طول، عرض و ارتفاع مبل شما را قدرت دهد. اما نحوه اتصال هر قطعه به یکدیگر نیز برای شما بسیار مهم است. نوع مناسب نازک کاری، که توسط یک صنعتگر خبره انجام می شود. می تواند مقاومت و دوام قاب مبل را بیشتر تقویت کند.

۳- ارتفاع پشتی مبلمان مناسب:

ارتفاع پشتی مبلمان معمولا از یک استاندارد کلی تبعیت نمی کند. اما  یک مبل خوب باید به گونه‌ای طراحی و تولید شود که بتواند به طور کامل شانه‌ها و قسمتی از گردن را در بر بگیرد و از آن محافظت کند.

۴- قسمت پشتی یک مبلمان مناسب:

متخصصان در این زمینه بر این باور هستند که یک مبل راحتی استاندارد می بایست به گونه ساخته شود که  بتواند گودی کمر را پوشش دهد.

۵- وزن مبلمان مناسب :

همانطوری که می دانید وزن زیاد یکی از معایب مبلمان است. که خیلی از خریداران موقع خرید مبل به آن توجه نمی کنند. اما  این موضوع بسیار مهم است و باید به آن توجه شود. مبلمان استاندارد باید از وزن سبک برخوردار باشند تا موقع حمل و جابجایی آن مشکلی وجود نداشته باشد.

123 768x512 ویژگی های مبلمان مناسب ؟

چرا از مجموعه مبل ویستا اقلام مبلمان خانگی و اداری را خریداری کنیم؟

مقرون به صرفه: ما در مجموعه مبل ویستا ارزش پول سخت بدست آمده شما را درک می کنیم. از این رو ما یک طرح مالی انعطاف پذیر برای مشتریان خود معرفی کرده ایم. که به شما امکان پرداخت اقساطی را نیز می دهد. اکنون مشتریان ما مجبور نیستند با اهداف مبلمان منزل یا محل کار خود سازش کنند.

حرفه ای ها: ما در فروشگاه های خود متخصصانی را آموزش داده ایم که دانش خوبی در زمینه طراحی داخلی دارند. و از این رو می تواند شما را در انتخاب مورد نظر مبلمان راهنمایی کنند.

مجموعه گسترده از مبلمان مناسب: ما در فروشگاه مبل ویستا مجموعه گسترده ای از مبلمان راحت، مبل کلاسیک، و انواع مختلف مبلمان را برای مشتریان خود ارائه می دهیم.

منحصر به فرد: شما مجموعه منحصر به فردی از مبلمان مناسب را در فروشگاه ما پیدا خواهید کرد. اکنون با انتخاب برخی از مجموعه های تکرار نشدنی مبلمان منزل موجود در فروشگاه ما، به خانه خود جلوه ای طراوت بخشید.


instagram vista ویژگی های مبلمان مناسب ؟

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *