در شرایط کرونا خرید مبلمان از فروشگاه باشد یا کارخانه و برای تحویل چه اقداماتی انجام دهیم؟

لیست خرید مبل و هزینه آن

خرید مبلمان از فروشگاه در شرایط کرونا

با شیوع کرونا و همه گیر شدن آن در تمام نقاط جهان، همه مردم سعی دارند تا منزل و محل کار خود را از هر گونه ویروس پاک کرده و تمام نکات بهداشتی را برای درگیر نشدن با این ویروس خطرناک رعایت ‌کنند. همان طور که همه ما می‌دانیم با شیوع کرونا تمامی خریدهای حضوری به خریدهای اینترنتی تبدیل شدند. از جمله خریدهای حضوری می‌توان به خرید مبلمان اشاره کرد که برای خرید اینترنتی باید تمامی جوانب را در نظر گرفت. در این مقاله به بررسی خرید مبلمان در شرایط کرونا می‌پردازیم.

خرید مبلمان در شرایط کرونا 4 در شرایط کرونا خرید مبلمان از فروشگاه باشد یا کارخانه و برای تحویل چه اقداماتی انجام دهیم؟
خرید مبلمان در شرایط کرونا

خرید مبلمان در شرایط کرونا

برای خرید مبلمان به صورت آنلاین در شرایط کرونایی فاکتورهایی را قبل از انجام هر گونه خریدی باید بدانید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

خرید مبلمان در شرایط کرونا 1 1024x683 در شرایط کرونا خرید مبلمان از فروشگاه باشد یا کارخانه و برای تحویل چه اقداماتی انجام دهیم؟
لیست خرید مبل و هزینه آن
 • مرحله اول :

 • از همه لیستی تهیه کنید که در آن نوع سبک مبل، میزان هزینه پرداختی و … باشد. در همان ابتدا باید فضای خود را به صورت چند باره بسنجید. و متناسب با فضایی که دارید مبلی را انتخاب کنید.
 • مرحله بعد:

 • باید میزان بودجه خود را تعیین کنید. و لازم به ذکر است که تمامی جوانب اعم از هزینه اصلی مبل و هزینه ارسال و بار را بسنجید. لازم به ذکر است که برای تهیه مبلمان گران قیمت بهتر است زمانی اقدام کنید که امکان خرید حضوری باشد و در آینده هیچ گونه پشیمانی پیش نیاید. برای خرید مبل در شرایط کرونا بهتر است به فاکتورهای مهم توجه بیشتر داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
 • مرحله سوم:

 • برای خرید مبل به صورت اینترنتی در این شرایط بهتر است از تولیدی معتبری خرید خود را انجام دهید. در صورتی که خودتان تولیدی قابل اطمینانی را نمی‌شناسید بهتر است از دوستان خود که تجربه شیرینی از خرید مبلمان از فروشگاهی معتبر دارند کمک بگیرید. برای خرید مبل در شرایط کرونا بهتر است از سایت‌هایی که شما به طور مستقیم با فروشنده ارتباط ندارید خوداری کنید و تنها از سایت فروشگاه یا کارخانه مد نظرتان عملیات سفارش را انجام دهید. با خرید از مبل ویستا علاوه بر اطمینان کامل از خرید خود در صورت نیاز به مشاوره، می‌توانید از مشاوره‌های ما کمک بگیرید.
 • مرحله چهارم:

 • شما برای خرید از مبل ویستا می‌توانید برای بررسی بیشتر جزئیات از طریق راه‌های ارتباطی ما تقاضای بخش‌های مختلف مبل که برایتان در عکس‌ها قابل دیدن نیست را داشته باشید.
 • مرحله پنجم:

 • یکی از نگرانی‌های خرید اینترنتی در این شرایط بحث ضد عفونی مبلمان برای تحویل می‌باشد. زمان خرید مبلمان ممکن است این سؤال برای شما پیش بیاید که امکان ضدعفونی کردن مبلمان وجود دارد. و امکان برداشتن محافظ مبل و شستن آن‌ها وجود دارد یا خیر؟ بهتر است قبل از خرید مبلمان از ضد عفونی کردن مبلمان برای تحویل و ضد عفونی کردن آنان در این شرایط مطمن شوید.
 • مرحله ششم:

 • خرید مبلمان به صورت آنلاین نیاز به یک سری تنظیمات و مونتاژهایی در محل دارد. و معمولاً در خریدهای اینترنتی روش‌های برای تحویل مبلمان وجود دارد اما لازم به ذکر است. که با خرید از مبل ویستا از ضد عفونی شدن مبلمان و رعایت تمام پروتکل‌ها در هنگام تحویل مبلمان اطمینان کامل را داشته باشید.
 • مرحله هفتم:

 • باید توجه داشته باشید که همه چی در سایت‌ها بسیار زیبا به نظر می‌آید. و این موضوع دلیلی برای زیبا بودن آن وسیله در منزل شما نیست. به همین دلیل باید در زمان انتخاب تولیدی برای خرید مبلمان حتماً از شرایط بازگشت اطمینان حاصل کنید. که در صورت عدم رضایت بتوانید آن را برگشت بزنید.
 • مرحله هشتم:

 • بررسی قیمت‌ها و مقایسه با سایت‌های دیگر را به شما پیشنهاد می‌دهیم. و بعد از بررسی قیمت‌ها شما متوجه مناسب بودن قیمت‌های تولیدی ما می‌شوید.

 

لازم به ذکر است که کارخانجات معدودی هستند که به صورت تک مبلمان خود را بفروشند. و عموماً مبلمان را به صورت عمده به فروشگاه‌ها می‌فروشند. و خرید از کارخانه‌ها مشکلات خاص خودش را دارد. پس بهتر است مبلمان خود را از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید.

خرید مبلمان در شرایط کرونا 2 در شرایط کرونا خرید مبلمان از فروشگاه باشد یا کارخانه و برای تحویل چه اقداماتی انجام دهیم؟
ضد عفونی مبلمان در کرونا

ضد عفونی مبلمان در شرایط کرونا


در این شرایط کرونا همه مردم وسایل مختلف محیط اطراف خود را ضدعفونی می‌کنند. یکی از این وسایل که در طول روز بسیار از آن در محیط کار و منزل استفاده می‌شود مبلمان است. که ضد عفونی آن‌ها شامل دو قسمت می‌شود که در ادامه به بررسی این دو قسمت می‌پردازیم.

ضد عفونی مبلمان

 • ضد عفونی و تمیز کردن قسمت چوبی

اگر مبل شما از جنس چوب باشد امکان ضد عفونی و تمیز کردن آن با مواد شوینده نیست. زیرا این عمل باعث خرابی و پوسیدگی چوب می‌شود به همین دلیل برای ضد عفونی مبلمان چوبی بهتر است از پنبه و محلول الکل 60 درصد استفاده کرده و اجازه دهید تا بدنه مبل در مجاورت هوا به طور کامل خشک شود. در صورتی که مبلمان شما از جنسی غیر چوب باشد همچون پلیمری و … که امکان شست و شوی آن وجود دارد به راحتی می‌توانید با آب و مواد شوینده مبلمان خود را تمیز و ضد عفونی کنید.

خرید مبلمان در شرایط کرونا 3 در شرایط کرونا خرید مبلمان از فروشگاه باشد یا کارخانه و برای تحویل چه اقداماتی انجام دهیم؟
تمیز کردن و ضد عفونی مبل پارچه ای
 • تمیز کردن و ضد عفونی قسمت پارچه‌ایی

 

می‌توانید با استفاده از بخارشور یا جارو برقی قسمت‌های پارچه‌ای مبلتان را از هر گونه گرد و غبار پاک کنید. زیرا همین گرد و غبارها در صورت رطوبت گرفتن تبدیل به میکروب شده و رشد می‌کنند. پارچه مبلمان را حتی می‌توانید با آب و صابون و مواد شوینده مخصوص با اسفنج تمیز کنید. و اجازه دهید تا به طور کامل خشک شود.

در آخر باید گفت امروزه با وجود ویروس کرونا تقریباً تمامی خریدها همچون خرید مبلمان به صورت آنلاین می‌باشد. و باید در این نوع خرید بهترین و معتبرترین فروشگاه را انتخاب کنیم. و فاکتورهای مهم را در خرید این وسیله در نظر بگیریم.

برای خرید مبل در شروع کرونا دچار سردرگمی‌هایی بودیم. که امروز با پیدا کردن فروشگا‌های معتبر با مشاوره‌های مفید در این زمینه از این سردرگمی نجات پیدا کرده‌ایم. از مهم‌ترین فاکتورها می‌توان به ضد عفونی مبلمان در شرایط کرونا اشاره کرد. مبل ویستا برای تحویل مبل در شرایط کرونایی سعی در رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی دارد.

برای اطلاعات بیشتر به شبکه اجتماعی ما (اینستاگرام، تلگرام، آپارات )مراجعه کنید.

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *