انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه

انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه

انتخاب سرویس خواب عروس

همیشه خرید جهیزیه برای خانواده عروس دغدغه بسیار زیادی دارد. به هر حال همه افراد علاقه مند هستند که بهترین وسایل را برای جهیزیه دختر خودشان خریداری کنند و در نهایت یک جهیزیه شیک و مناسب داشته باشند. انتخاب سرویس خواب عروس، یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید.

سرویس خواب عروس دارای وسایل مختلفی از جمله تخت خواب، پاتختی، میز آرایش و … می باشد. پارامترهای مختلفی برای انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه وجود دارد که اگر به آن ها توجه بیشتری داشته باشید، انتخاب بهتری خواهید داشت.

 

انتخاب سرویس خواب عروس انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه

انتخاب سرویس خواب عروس و نکات مهم آن

شاید در میان تمامی وسایلی که برای جهیزیه عروس خریداری می کنید، سرویس خواب و مبلمان اهمیت بیشتری داشته باشند. پس باید برای خرید این وسایل دقت بیشتری داشته باشید. انتخاب سرویس خواب عروس همیشه با دغدغه های مهمی مواجه بوده است و شاید بسیاری از عروس خانم ها، هر روز برای خرید سرویس خواب عروس به فروشگاه های مختلف سر می زنند تا بتوانند سرویس خواب مورد نظر خودشان را انتخاب کنند.

برای انتخاب سرویس خواب عروس باید به دو نکته مهم توجه داشته باشید. رنگ سرویس خواب عروس و همچنین، مدل سرویس خواب عروس! به هر حال نوع اتاق خواب و مساحتی که برای اتاق خواب وجود دارد، می توانند در انتخاب سرویس خواب عروس نقش موثری داشته باشند.

انتخاب سرویس خواب انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه
انتخاب سرویس خواب

انتخاب رنگ سرویس خواب عروس

اولین نکته ای که باید در هنگام انتخاب سرویس خواب جهیزیه به آن توجه داشته باشید، رنگ سرویس خواب است. به هر فروشگاهی که بروید ابتدا از شما می پرسند که دوست دارید چه رنگی را برای سرویس خواب خود خریداری کنید؟ در ادامه شما را با چند نکته برای انتخاب صحیح رنگ سرویس خواب عروس آشنا می کنیم.

 • ست کردن رنگ سرویس خواب با رنگ مبلمان

مبلمان و سرویس خواب هر دو جزء وسایل چوبی جهیزیه به شمار می روند که اگر بتوانید به خوبی آن ها را با هم ست کنید، حتما یک جهیزیه خاص خواهید داشت. پس برای خرید سرویس خواب عروس، ابتدا ببینید که رنگ مبلمان عروس چیست؟

به طور مثال اگر مبلمان عروس دارای رنگ صورتی روشن است، شما می توانید رنگ سرویس خواب را نیز صورتی بخرید. البته همیشه لازم نیست که رنگ سرویس خواب با رنگ مبلمان به صورت یکسان ست شوند. به طور مثال اگر مبلمان شما دارای رنگ تیره است، می توانید رنگ سرویس خواب خود را روشن تر انتخاب کنید.

 • ست کردن رنگ سرویس خواب با رنگ دیوارها

دیوارهای اتاق عروس و داماد، نقش مهمی را در خرید و انتخاب سرویس خواب عروس بر عهده دارند. اگر رنگ اتاق عروس و داماد تیره انتخاب شده است و از کاغذهای دیواری تیره رنگ استفاده کرده اید، بهتر است که فکر خرید سرویس خواب تیره را از ذهن خودتان بیرون کنید.

سرویس خواب شما برای ایجاد تعادل و هماهنگی با دیوارهای تیره، باید دارای رنگ روشن باشد. به طور مثال اگر رنگ دیوار اتاق خواب عروس و داماد طوسی است، می توانید با انتخاب سرویس خواب عروس کرم رنگ و یا سفید، یک ست زیبا برای عروس و داماد انتخاب کنید.

 • استفاده از رنگ های روشن برای داشتن خوابی آسوده

اگرچه امروزه بسیاری از عروس و دامادها، دوست دارند که طرح مدرن  و تیره رنگ را برای سرویس خواب عروس انتخاب کنند؛ اما طبق روانشناسی رنگ ها، توصیه ما این است که برای داشتن کیفیت زندگی و افزایش انرژی خود و همسرتان، اتاق خواب خود را با رنگ های تیره رنگ آمیزی نکنید! سعی کنید که یک اتاق خواب شاداب و خاص و با رنگ های روشن داشته باشید.

امروزه انتخاب سرویس خواب عروس با رنگ های کرمی، سفید، صورتی روشن، آبی بسیار روشن و … جزء بهترین انتخاب ها برای عروس و داماد محسوب می شوند. پس در انتخاب رنگ سرویس خواب عروس حتما به روانشناسی رنگ ها نیز توجه داشته باشید.

انتخاب مدل سرویس خواب عروس

پس از اینکه رنگ سرویسخواب عروس را انتخاب کردید، باید به سراغ مدل سرویسخواب عروس و انتخاب آن بروید. مدل های مختلفی برای سرویس خواب عروس وجود دارند که می توانند بسته به هر نوع سلیقه ای خریداری شوند. در ادامه برخی از مدل های سرویس خواب عروس را ذکر می کنیم.

انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به مدل برای جهیزیه انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه

 • سرویس های خواب چرمی:

 • این نوع سرویس خواب ها برای عروس و دامادهایی که به چرم و داشتن اتاق خواب خاص علاقه مند هستند، بسیار توصیه می شود. اگر دوست دارید که اتاق خواب شیک و خاصی داشته باشید، انتخاب سرویس خواب چرمی به شما توصیه می شود؛ اما این نوع سرویس خواب، بیشتر مناسب اتاق های بزرگ می باشند.
 • سرویس های خواب کلاسیک:

 • سرویس های خواب کلاسیک که بعضی از افراد آن ها را به نام سرویس های خواب مدرن می شناسند، دارای طرح ساده و خاص می باشند. این سرویس خواب ها معمولا به صورت چوبی و با کمک چوب های ام دی اف ساخته می شوند و با توجه به طرح و رنگ های متنوع چوب ام دی اف، دارای تنوع زیادی می باشند.

 

 • سرویس های خواب اسپرت:

 • زن و شوهرهای خاص و اسپرت پسند، می توانند از سرویس های خواب اسپرت استفاده کنند. این سرویس خواب ها بیشتر مناسب اتاق خواب های کوچک می باشند که معمولا حاشیه های ساده و بدون طرح شلوغ دارند.

انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه

 • سرویس های خواب طرح سلطنتی:

 • اگر اتاق خواب شما بزرگ است و بیشتر از هر چیزی علاقه دارید که اتاق خواب شیکی داشته باشید و از طرفی قیمت سرویس خواب برای شما تفاوت زیادی نمی کند، توصیه می کنیم که به فکر خرید سرویس های خواب طرح سلطنتی باشید. این سرویس های خواب طرح های بسیار خاصی دارند و بسیار شکیل هستند.

نحوه انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه انتخاب سرویس خواب عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم چندین نکته برای انتخاب سرویس عروس با توجه به رنگ و مدل برای جهیزیه ذکر کنیم تا اگر می خواهید یک سرویسخواب شیک داشته باشید، با رعایت این نکات و توجه کردن به آن ها، یک سرویسخواب خاص برای خود انتخاب کنید. در نهایت باید به شما بگوییم که انتخاب رنگ و مدل ، بستگی به سلیقه عروس و داماد دارد و همیشه باید به سلیقه و نظر فرد مصرف کننده سرویس خواب توجه بیشتری داشته باشید.

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *