ابعاد مختلف اتاق غذاخوری به تعبیر کلاسیک

خرید میز غذاخوری

غذاخوری کلاسیک: ابعاد مختلف اتاق غذاخوری به تعبیر کلاسیک

در طراحی داخلی، چه در میان حرفه ای ها و چه در بین صاحبان املاک، کلاسیک ها برای سال ها افتخار ویژه ای داشته اند. اگر در نظر دارید اتاق غذاخوری خود را به سبک کلاسیک طراحی کنید، این روند باید به دقت بررسی شود. فضای داخلی غذاخوری کلاسیک شیک و مجلل است. در آن همیشه از مواد طبیعی گران قیمت و محصولات تزئینی استفاده می شود. گچبری ها و نقاشی های زیادی دارد. پالت رنگ نیز مشخص است. این پادشاهی سایه ها با رنگ طلایی تیره است. با نگاه کردن به این اتاق، نمی توان از این تصور که در تالارهای سلطنتی ایستاده اید خلاص شد.

طراحی اتاق غذاخوری به سبک کلاسیک

امروزه هر کسی می تواند از غذاخوری در خانه لذت ببرد، بنابراین معاصران راهی برای ترکیب عملکردها و ترکیب اتاق غذاخوری با اتاق نشیمن پیدا کرده اند. به نظر می رسد یک اتاق خاص است که فضای داخلی آن برای مهمانی ها و جشن های خانوادگی ایده آل است. اتاق غذاخوری کلاسیک به طور کلی شگفت انگیز است.

در این سبک همه چیز روی یک تصویر زیبا کار می کند:

غذاخوری رادوین ابعاد مختلف اتاق غذاخوری به تعبیر کلاسیک
میز نهارخوری کلاسیک
  1. مبلمان نجیب از چوب ماهون نفیس

  2. میز غذاخوری کلاسیک کنده کاری شده

  3. اتاق مثل خورشید روشن است

  4. مخمل سایه های شراب

  5. درخشش طلایی اطلس

  6. دیوارهای نورد شده و موارد دیگر

ظرافت خاصی از اتاق غذاخوری کلاسیک توسط کلاسیک گرایان فرانسوی ارائه شده است. لطافت فضای تصفیه شده مبتنی بر یک بازی نرم از سایه های غبارآلود گل های سبز، خاکستری و یاسی است. ترکیب آن ها با موفقیت با نقره پوشانده شده است. در اتاق ناهارخوری، همه چیز مطابق با روح کلاسیک فرانسوی است: روی زمین سنگ مرمر طبیعی قرار دارد که زیبایی پارچه را به خود جلب می کند، قاب فلزی میز با یک میز شیشه ای تاج گذاری شده است و عناصر چوبی به رنگ بی عیب و نقص نقاشی شده اند.

تصور یک اتاق ناهارخوری زیبا بدون لوازم جانبی کلاسیک دشوار است، اما تمام عناصری که در دکور ظاهر می شوند نیز باید با فرم های خود دارای محدودیت و استحکام باشند. از جمله:

  1. ظروف چینی

  2. نقاشی های منظره

  3. اشیاء ساخته شده از برنز و مرمر

  4. وسایل عتیقه

اتاق غذاخوری کلاسیک: ویژگی های داخلی

اصول استفاده از مبل کلاسیک ابعاد مختلف اتاق غذاخوری به تعبیر کلاسیک
اصول استفاده از مبل کلاسیک

فضای داخلی کلاسیک شامل تزئینات طبیعی و گران قیمت، مبلمان مجلل، نماهای کاملا پوشیده شده با عناصر تزئینی، پرده های سنگین با لامبرکین است.

در دکور لطافت رنگ های پاستلی و تذهیب غالب است.

دیوارها با نقاشی، گچ تزئینی یا کاغذ دیواری با الگوی نفیس پوشیده شده است. گچ بری و یا تقلید از آن استقبال می شود. بسیار خوب، اگر فضای اتاق غذاخوری به شما اجازه می دهد، ستون بسازید. فضای داخلی دارای یک لوستر بزرگ ساخته شده از کریستال است.

کف همیشه با یک پوشش گران قیمت تزئین شده است؛ پارکت، لمینت یا سنگ مرمر. در اتاق های غذاخوری خانه های شخصی یا ساختمان های جدید، می توان یک پنجره بزرگ را دید. این عنصر به اتاق یک فضای منحصر به فرد می دهد.

خرید لوستر و قیمت ارزان ابعاد مختلف اتاق غذاخوری به تعبیر کلاسیک
خرید لوستر و قیمت ارزان

تقسیم غذاخوری کلاسیک

تعیین مکان اتاق غذاخوری به سبک کلاسیک با فناوری های مدرن مزخرف است. در کلاسیک، همه چیز باید به روشی دقیق و بسیار ساده انجام شود. اگر اتاق ناهار خوری ترکیبی از چندین منطقه کاربردی را ارائه دهد، طراح این کار را با کمک روش های منطقه بندی فضا انجام می دهد، زیرا هیچ انتقال شدیدی بین آن ها وجود نخواهد داشت.

اغلب اوقات، مناطق به طور کلی ترکیب می شوند. به عنوان مثال، در کار بر روی فضای داخلی کلاسیک، از ترکیب روش «سکوی» با روش «نور» استفاده شده است. هسته آن در انواع مناطق کار و ناهار خوری روشنایی و ارتقاء کف است. در سایت حاصل، به طور سنتی، یک اتاق غذاخوری وجود دارد. شما می توانید فضا را در یک فضای داخلی کلاسیک، از جمله لوازم جانبی در این فرآیند، به اشتراک بگذارید.

رنگ های داخلی غذاخوری کلاسیک

کلاسیک روشنایی رنگ ها را تحمل نمی کند. در حین شرکت در تخصیص مناطق در اتاق غذاخوری که به سبک کلاسیک تزئین شده است، سعی نکنید با بازی با تضادها مشکل را حل کنید. برعکس تضاد رنگ ها مهم نیست، بلکه همزیستی اهمیت دارد. به همین دلیل بهتر است در این مورد سایه های متفاوتی از یک رنگ نشان داده شود. این در عمل چگونه خواهد بود؟ سعی کنید قسمت غذاخوری اتاق خود را با رنگ های بژ روشن و کرم تزئین کنید، سپس در قسمت استراحت سایه های تیره مانند قهوه ای ظاهر می شود.

تفاوت های روشنایی

یکی دیگر از راه های عالی برای تعریف مناطق، بازی با نور است. با این حال، انتظار نداشته باشید که چیزی غیر معمول در اینجا ببینید، در چنین فضای داخلی همه چیز بسیار سنتی انجام می شود. در بالای ناهارخوری لوستر های بزرگی قرار دارد که از برنز می باشد. نور روشن به غذا وقار می دهد. منطقه تفریحی در جهت مخالف، با لامپ های کف و شمع های باشکوه که را پراکنده می کند، روشن می شود.بنابراین فضای آرام مماشات ایجاد می شود.

انواع لوستر در مبلمان ابعاد مختلف اتاق غذاخوری به تعبیر کلاسیک
انواع لوستر در مبلمان

ظرافت دکور غذاخوری کلاسیک

«اتاق ناهارخوری اغلب به سبک کلاسیک با اقلام منحصر به فرد مانند عتیقه جات تزئین می شود.»

تزئین اتاق ناهار خوری به سبک کلاسیک را بدون استفاده از تکنیک های سنتی نمی توانید انجام دهید. همه چیز در یک قاب کلاسیک وجود دارد که در یک کل به هم گره میخورد، یعنی در چنین فضای داخلی، موتیف تزئینی همیشه قابل مشاهده است.

برای اینکه فضای داخلی کلاسیک طبیعی به نظر برسد، باید از تکنیک های دکوراسیون قدیمی استفاده کنید، از جمله: خاتم از جنس مروارید یا فلز

منبت کاری از چوب گرانبها

مبلمان و لوازم دکور غذاخوری کلاسیک باید از چوب گران قیمت، سنگ مرمر، کریستال سنگ، اونیکس، ابریشم، چرم و سایر مواد طبیعی می سازند.

شکل مبلمان غذاخوری کلاسیک مهم است. باید درست و با ظرافت منحنی خوشایند باشد. اغلب، اتاق ناهارخوری به سبک کلاسیک با اقلام منحصر به فرد مانند قطعات عتیقه تزئین می باشد.

مرزهای بصری مناطق را نشان می دهد که می توانید از اضافات مختلف استفاده کنید، با استفاده از فضای داخلی اتاق غذاخوری کلاسیک همیشه با عناصر تزئینی پر می باشد. فراوانی دکور در این مورد فقط در دسترس است، زیرا هر قسمت از اتاق را می توان با جزئیات متفاوت از مواردی که اتاق بعدی را تزئین می کند متمایز کرد.

فرض کنید ناهارخوری به خوبی با کنده کاری های مرمر و نقاشی هایی که مناظر را به تصویر می کشند تزئین می باشد. منطقه استراحت نیاز به راحتی دارد، بنابراین جایی برای کتاب‌ هایی با صحافی ‌های چرمی زیبا و عکس های با قاب ‌های عتیقه وجود دارد. در این گوشه، منسوجات از جذابیت خاصی برخوردار است. هیچ چیز به اندازه ملافه های مجلل و بالش های ابریشمی آن را راحت نمی کند.

میز غذاخوری کلاسیک را انتخاب کنید

قلب اتاق غذاخوری به سبک کلاسیک یک میز غذاخوری کلاسیک است. باید از اندازه میز شروع کنید. این پارامتر بر اساس مساحت اتاق انتخاب می شود. اگر اتاق جادار باشد، میز می تواند حتی بزرگ تر باشد، اما در ناهارخوری آشپزخانه باید این تجمل را فراموش کنیم و میز بزرگ را با پیشخوان جایگزین کنیم.

فقط میز در اتاق ناهارخوری کلاسیک باید با یک تکه پارچه باشد . این باعث زیبایی می شود و مفاصل و درزهای ناخوشایند روی میزهای ترانسفورماتور پنهان می شود.

میزها را می توان از هر ماده خامی درست کرد، نکته اصلی این است که نمای بیرونی و ظاهر آن ها با طراحی هنری مطابقت دارد، اما اگر در انواع پیشنهادات سردرگم هستید،یک نسخه چوبی سنتی ایده آل است. همچنین دیگر مدل های خوب با میز کار سنگی و پلاستیکی ترکیب خواهند شد.

غذاخوری فرنوس در انتخاب رنگبندی مناسب با رنگ خنثی ابعاد مختلف اتاق غذاخوری به تعبیر کلاسیک
غذاخوری فرنوس در انتخاب رنگبندی مناسب با رنگ خنثی

سخن آخر

همانطور که می دانید، کلاسیک تقلب را تحمل نمی کند، زیرا فضای داخلی در این سبک همیشه گران است. طراحی این سبک برای چندین دهه عملکرد بی عیب و نقص است. علاوه بر این، کلاسیک چند وجهی است، به این معنی که اتاق غذاخوری کلاسیک شما مبتذل نخواهد بود. اگر در مجموع به همه مزایای آن نگاه کنید، اتاق ناهارخوری به سبک کلاسیک با فضایی هماهنگ فرصتی عالی برای نمایان دیدگاه و سبک صاحبان و تأکید بر رفاه مادی آن ها است.

در پایان شما عزیزان می توانید برای انتخاب وسایل یک اتاق غذاخوری کلاسیک از سایت مبل ویستا به آدرس WWW.MOBLEVISTA.COM با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید.

مطالب بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *